2006 yılından beri değerli gün ve etkinlikleriniz için hizmet veren SEYREK GÖL HOBİPARK, müşteri memnuniyetini esas alan yapısıyla fark yaratıyor. Kahvaltı, mangal, kır düğünü, nişan, kına, yemekli veya yemeksiz her türlü organizasyon için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

İzmir-Seyrek mevkiinde 25 dönüm arazi üzerinde sizi huzur ile sarmalayan, şehrin gürültüsünden uzak, çam ve palmiye ağaçlarının arasında bir cennet gölü... Hobi Park olarak sizlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

VİZYONUMUZ

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; fark yaratan bir "MARKA" olmak.

MİSYONUMUZ

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

SEYREKGÖL HOBİPARK© 2020

Kahvaltı, Mangal, Kır Düğünü, Organizasyonlar..