KAHVALTI

Sabah kahvaltımızı, yaz/kış, açık/kapalı restoran ve kafeterya ile siz misafirlerimizin beğenisine sunduk! Kahvaltımızın hem gözlere hem de damağınıza hitap edeceğine inanıyoruz.. Doğa ile iç içe bir ortamda sıcacık çayınızı yudumlarken bir kahvaltının bu kadar keyifli geçebileceğine inanamayacaksınız..

MANGAL

Hazırlayacağımız birbirinden güzel lezzetleri barındıran menülerimizle sizi bekliyoruz. Usta ellerce hazırlanan yemeklerimizin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, servis elemanlarımız tarafından sıcak ve seri bir şekilde servis ediliyor. İhtiyacınız olan ne varsa tesisimizden temin edebilir mangal keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz...

KIR DÜĞÜNÜ

Aklınızdaki tüm soruları bir kenara atıp, her şeyin başındayken bizimle görüşün. Tüm organizasyonunuzu bize bırakın. Daha önce yaşamadığınız kadar çok seçeneklerimizi sunalım, size sadece bunlar içinden istediklerinizi seçmek kalsın. Böylece kendinize ayıracak bol vaktiniz olsun..

ORGANİZASYONLAR

Doğayla iç içe olan mekânımızda şehrin karmaşasından uzakta, keyifli bir güne hazır olun! 25 dönüm arazi üzerine kurulu mekânımızda organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz farklı alanlarımız de bulunuyor. Bahçehan, Havuz Başı ve Defne Bahçe’de davetlerinizi ferah bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Organizasyonunuzun kapasitesine uygun olarak istediğiniz alanı size özel olarak hazırlıyoruz. Ekibimizle birlikte organizasyonunuzda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için öncelikle organizasyonunuzun tarzını ve belirlediğiniz konsepti öğreniyoruz. İstediğiniz konseptte davet alanımızı süsleyebiliyor, isterseniz anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte süsleme imkânı da tanıyoruz.

SEYREKGÖL HOBİPARK© 2020

Kahvaltı, Mangal, Kır Düğünü, Organizasyonlar..